ULU GRUP HAKKINDA

Ulu Grup olarak 1990 yılında faaliyetlerimize başlayarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi başarı ile tamamladık. 2003 yılında ULU İNŞAAT kurumsal kimliğiyle beş yıldızlı otel inşaatları başta olmak üzere Antalya’da, Türkiye’de ve yurt dışında çok önemli markaların alt yapı ve üst yapı projelerinde görev aldık. İNŞAAT, TURİZM, TARIM ve OSGB firmalarımızla birlikte tecrübemiz, uzmanlığımız, ilkeli, etik değerlere bağlı, insan odaklı ve şeffaf iş modelimiz sayesinde sektörde tercih edilen bir firma olduk. Yaptığımız tüm işlerde çevre ile uyumlu, iş güvenliğini ön planda tutan, söz verdiğimiz zaman ve söz verdiğimiz şekilde tamamlamayı ilke edindik.

VİZYONUMUZ

İş yaptığımız her lokasyonda çevreyle uyumlu, doğaya saygılı, yaşam kalitesine değer ve konfor katacak projeler üreterek güvenilir marka imajımızı pekiştirmektir

MİSYONUMUZ

Nitelikli, ürün ve hizmet üretimi ile sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmak ve başarı odaklı ULU kültürünü, güven unsuruyla bütünleştirip, gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzu yerine getirmektir.

WORK WITH US

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP